AMotors
+48 513 565 095
amotors@wp.pl

AMOTORS

dystrybutor regałów chromowanych ULTRA POWER

1. MATERIAŁ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 
Każdy element systemu wykonany jest z najlepszej gatunkowo stali. Po przejściu wszystkich etapów obróbki i produkcji, gotowy wytworzony produkt przechodzi specjalne kąpiele w wannach wypełnionych wytrawiającymi substancjami, aby na końcu zostać pokrytym 3-krotną warstwą chromu.
 
Chrom jest metalem barwy srebrzystej z niebieskawym odcieniem. W atmosferze powietrza chrom nie zmienia barwy. Jest on odporny na działanie kwasów organicznych; nie działa na niego również kwas azotowy i siarkowodór. Twardość warstw chromu otrzymanych odpowiednich warunkach jest większa od twardości najtwardszych gatunków stali hartowanych. W ostatnich latach stwierdzono, że oprócz mechanicznego zabezpieczenia powłoka chromowa wywiera również znaczny wpływ na odporność korozyjną całej trójwarstwowej powłoki ochronnej. Dlatego dzięki 3-krotnej galwanizacji uzyskaliśmy materiał o podwyższonym standardzie i konkurencyjnej cenie.
 
2. INNOWACYJNA KONSTRUKCJA
 
Absolutną zaletą Naszych regałów jest niewątpliwie ich konstrukcja. Nie bez powodu nasz system nazywa się systemem siatkowym. Każda półka w naszej ofercie wykonana jest z różnej grubości drutu. Odpowiednio połączony metodą zgrzewania tworzy siatkę. Siatka stworzona jest z drutu o Ø4mm i Ø6mm i wypełnia wewnątrz całą półkę.